BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Samsung ištaisė kritinį pažeidžiamumą, surastą jos procesoriuose Exynos 4

P. Korėjos kompanija Samsung pagaliau išsprendė problemą, kuri buvo atrasti jos firminiuose procesoriuose Exynos. Priminsime, kad 2012 m. gruodžio mėnesį XDA Developers bendruomenės nariai pranešė, kad kritinės klaidos dėka galima gauti prieigą prie Samsung mobilių įrenginių operatyvios atminties, o kartu – ir prie visų vartotojo privačių duomenų.

Ketvirtos kartos Exynos procesoriai yra įdiegti tokiuose įrenginiuose, kaip išmanieji telefonai Galaxy S III ir Galaxy S II, Galaxy Note II, taip pat planšetiniuose kompiuteriuose Galaxy Note 10.1 bei kituose šiuolaikiniuose korėjiečių gamintojo produktuose. Pati Samsung kritinės klaidos buvo neneigė ir žadėjo ištaisyti surastą klaidą artimiausiu metu. Panašu, kompanija žodį tęsėjo ir savo darbą atliko.

Kaip jau minėjome, laisva prieiga prie operatyvios atminties faktiškai reiškė, kad išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su Exynos procesoriumi galėjo būti paverstas elementaria „plyta“ kelių nuotolinių komandų dėka, jei tik to būtų panorėję piktavaliai. Dar gruodžio mėnesį XDA bendruomenės nariai pristatė savo programinį atnaujinimą (anksčiau pačios Samsung), antra vertus, klaidos pašalinimas turėjo pašalinį efektą – neveikdavo priekinė kamera. Dabar gi, kai pasirodė oficialus atnaujinimas, jį gali (ir privalėtų) įsidiegti visi minėtų Samsung mobilių įrenginių savininkai.

Atnaujinimą galima atsisiųsti Internetu, pasinaudojant firmine programa Samsung Kies, tiesa, kol kas ji prieinama tik D. Britanijos gyventojams. Kada „vaistukai“ bus prieinami ir kitų regionų vartotojams, šiuo metu nepranešama.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras